Бразильський легіонер ЦСКА Вагнер Лав прокоментував виїзний матч групового етапу Ліги чемпіонів проти турецького «Трабзонспора»(0:0). «Зустріч дійсно вийшла складною. Ми цілком могли її виграти, але, на жаль, цього не сталося. Не забивали голи, які треба було забивати. А без м’ячів у ворота суперника не переможеш. До того ж в останні хвилини другого тайму після видалення Думбии нам довелося перемкнутися на захист і відстоювати вже нічию.

Враховуючи обставини кінцівки гри це не найгірший результат. На останніх хвилинах все могло закінчитися і гірше.

Чому задирався увесь матч із Зокора? Знаєте, коли він грає жорстко — або навіть грубо, — те вважає це нормальним. А ось коли жорстко зустрічаєш його — Зокора це дуже не подобається. Між тим, якщо комусь і слід було показати червону картку, то якраз Зокора, а зовсім не Думбие.

Тепер треба тренуватися і ще раз тренуватися — нічого іншого тут не придумаєш. Дуже сподіваюся, що зумію допомогти команді 22 листопада і ми вирішимо головне завдання — вийдемо з групи«, — цитує слова Вагнера Лава »Спорт-експрес«.

Як відомо, московські армійці в гостьовому матчі 4-го туру Ліги чемпіонів зіграли внічию проти турецького «Трабзонспора».